Zasięg Działania

Suntago Park of Poland pokoje noclegi Zawady

Komfortowy nocleg to podstawa udanego wyjazdu urlopowego. Dlatego jeśli interesują Cię wygodne, a jednocześnie niedrogie pokoje, noclegi w naszym Pałacyku Zawady z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

Suntago pokoje Zawady

Jeżeli planujesz odwiedzić największy park wodny w Polsce – Suntago Park of Poland – Pałacyk Zawady to idealne miejsce na nocleg. Oferujemy komfortowe i eleganckie pokoje w niedużej odległości od parku i w atrakcyjnych cenach. Zapewnimy Ci relaks i odpoczynek po pełnym wrażeń dniu spędzonym w Suntago. Każdy z naszych pokoi oferuje przytulne wnętrza i nowoczesne udogodnienia, dzięki czemu będą się u nas świetnie czuć zarówno osoby podróżujące indywidualnie, jak i rodziny czy uczestnicy zorganizowanych wycieczek.

Park of Poland noclegi Zawady

Pałacyk Zawady to doskonały wybór na nocleg dla osób odwiedzających Park of Poland. Naszym głównym atutem w tym kontekście jest bez wątpienia lokalizacja. Hotel znajduje się w bliskiej odległości od tego popularnego parku wodnego, co sprawia, że dojazd do niego jest szybki i wygodny. Ceny są atrakcyjne, a pokoje wygodne i przyjemnie urządzone. Po całym dniu zabawy możesz odpocząć w spokojnym otoczeniu naszego pałacyku, kosztując pysznych dań z naszej restauracji i korzystając z najwyższego standardu usług noclegowych.

Park wodny noclegi Zawady

Nasz hotel oferuje atrakcyjne pakiety noclegowe dla gości odwiedzających pobliski park wodny Suntago. W Pałacyku Zawady znajdziesz tanie i wygodne noclegi, dzięki którym nie będziesz musiał martwić się o zakwaterowanie podczas swojego rekreacyjnego wyjazdu. Oferujemy atrakcyjne oferty na dłuższe pobyty oraz dla grup zorganizowanych.

Park wodny pokoje Zawady

Park wodny przyciąga mnóstwo turystów z całej Polski i z zagranicy. Niekiedy obłożenie obiektu jest tak duże, że brakuje pokoi dla odwiedzających lub ceny noclegów na miejscu są bardzo wysokie. Dlatego warto skorzystać z oferty noclegowej dostępnej w okolicy paku wodnego, np. pokoje w Zawadach. Pałacyk Zawady oferuje różnorodne opcje zakwaterowania – od przytulnych pokoi jednoosobowych po przestronne apartamenty rodzinne. Wybierz najwygodniejszą dla siebie opcję. Spraw, że Twój wyjazd będzie perfekcyjnie zorganizowany i dostarczy najlepszych wrażeń.

Hotel Suntago Zawady

Jeśli chcesz cieszyć się wyjątkową atmosferą i profesjonalną obsługą, wybierz nasz hotel. Suntago dostarczy Ci wrażeń, a nasz hotel w Zawadach pozwoli Ci później wypocząć, nabrać sił i wyciszyć się w przyjemnej atmosferze.

Hotel Park of Poland Zawady

Jeśli szukasz hotelu blisko Park of Poland, Pałacyk Zawady jest doskonałym wyborem. Zapoznaj się z naszą ofertą i zarezerwuj miejsce – telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem naszej strony internetowej. Dzięki dogodnej lokalizacji i najwyższemu standardowi usług, każdy pobyt u nas będzie niezapomnianym doświadczeniem. Zapraszamy!

Hotel Pałacyk Zawady

Zawady 20 96-111 Kowiesy

tel.: 500 310 500

kontakt@palacykzawady.pl