Zasięg Działania

Suntago Park of Poland pokoje noclegi Pruszków

Marzysz o wypoczynku na słonecznej, tropikalnej wyspie? Nie musisz kupować drogiego biletu lotniczego i zagranicznych wakacji all inclusive, aby to poczuć! Zapraszamy do naszego Hotelu Pruszków i skorzystania z okolicznych atrakcji, jakie oferuje Park wodny Suntago Park of Poland. 

 

Suntago Pokoje Pruszków

Suntago czeka właśnie na Ciebie, aby dostarczyć Ci niezapomnianych wrażeń i moc atrakcji! Jeśli skorzystasz z oferty noclegowej naszych pokoi to będziesz mógł się bawić całymi dniami!  Do Twojej dyspozycji posiadamy pokoje Pruszków w różnych wariantach. Od jednoosobowych, po dwuosobowe i rodzinne. Zdecyduj, czy będziesz sam spędzać czas w Suntago czy w towarzystwie partnera lub całej rodziny!

 

Park of Poland noclegi Pruszków

Park of Poland zajmuje powierzchnię ponad 20 hektarów i ma dla swoich gości liczne, wodne atrakcje w postaci wielu zjeżdżalni zwykłych i krętej, licznych basenów dla dzieci i dorosłych, a także bogatą strefę SPA i wellness. Każdy znajdzie coś przyjemnego dla siebie. Zarówno, jeśli lubisz tryb aktywny i sportowy lub spokojnego miejsca dla relaksu. Skorzystaj z komfortowych noclegów Pruszków, aby móc spędzić jak najwięcej czasu w Park of Poland. 

 

Park wodny noclegi Pruszków

Po całodniowej i emocjonującej zabawie w parku wodnym, z pewnością przyjdzie czas na nocny odpoczynek. Oferujemy korzystnie cenowo noclegi w naszym Hotelu Pruszków. W naszych pokojach znajdziesz wszystko to, co niezbędne, aby Twój pobyt był przyjemny. W zależności od wybranego wariantu pokoju będziesz mógł się cieszyć jego udogodnieniami. 

 

Park wodny pokoje Pruszków

Park wodny na wyciągnięcie ręki? A czemu nie! Jeśli staniesz się gościem naszego Hotelu Pruszków i wybierzesz jeden z dostępnych pokoi to park wodny będzie czekał na Ciebie tuż obok. Spakuj i zabierz ze sobą całą swoją rodzinę! Dzieci w wieku do lat 3 spędzą czas w naszych pokojach bezpłatnie. A może chcesz przyjechać solo lub z najbliższą osobą? Przygotujemy dla Ciebie najlepszy pokój z naszej oferty, a później będziesz mógł korzystać z relaksu i zabawy w pobliskim parku wodnym. 

 

Hotel Suntago Pruszków

Suntago to oczywiście tylko jedna z licznych atrakcji, które znajdziesz w niedalekim sąsiedztwie Hotelu Pruszków. Naszym wielkim atutem jest doskonała lokalizacja, pośród zieleni i stawów. Z pewnością trafisz od bez większych problemów za pomocą prywatnego środku transportu. Pod Hotelem Pruszków będzie czekał na Ciebie przestronny, bezpłatny parking. Jesteśmy otwarci również na Twoich czworonożnych przyjaciół! Zabierz ich ze sobą do Hotelu Pruszków!

 

Hotel Park of Poland Pruszków

Poczuj klimat egzotycznych wakacji i niezapomnianych wrażeń w Hotelu Pałacyk Zawady i parku wodnym Park of Poland. Czekamy na Twój kontakt, aby zarezerwować dla Ciebie Twój wymarzony pokój! Masz jakieś pytania? Zadzwoń i uzyskaj wszelkie, potrzebne informacje, aby spędzić miło czas na niezapomnianej zabawie i w komfortowym noclegu. 

 

tel: 500 310 500
e-mail: kontakt@palacykzawady.pl
Zawady 20
96-111 Kowiesy