Zasięg Działania

Suntago Park of Poland pokoje noclegi Piaseczno

park wodny Suntago Piaseczno

Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę w wodnym parku Suntago? Planujesz tam dłuższy pobyt i wobec tego szukasz dobrego i taniego noclegu w pobliżu? Zrelaksuj się w pałacowych wnętrzach blisko Piaseczna i Suntago w Pałacyku Zawady. Oferujemy eleganckie i wygodne pokoje dla samotnych podróżników, par, grup oraz rodzin z dziećmi. 

Suntago Pokoje  Piaseczno

Masz już zarezerwowany pobyt w Suntago? Teraz pomyśl jeszcze o wygodnym noclegu i wybierz nasze przestronne pokoje. W ofercie Pałacyku Zawady są pokoje dla jednej, dwóch lub trzech osób. W zależności od liczby gości zaproponujemy najlepszy wariant i konfigurację. Może to być pokój single, standard lub superior. A dla maksymalnego komfortu możesz wybrać Apartament Królewski. Po całodniowej zabawie w Suntago odpoczniesz w wielkim i przyjemnym łóżku, a także obejrzysz okolicę z dużego balkonu. 

Park of Poland noclegi  Piaseczno

Warto zagwarantować sobie wcześniej nocleg, aby korzystać jak najdłużej z licznych atrakcji Park of Poland. Nasze noclegi są tanie, a jednocześnie wysokiej jakości. Pałacowe i eleganckie wnętrza pozwolą na kojący odpoczynek po przeżytych przygodach w Park of Poland. Jeśli zależy Ci na bliskim sąsiedztwie parku wodnego to wybierz noclegi w Pałacyku Zawady koło Piaseczna. 

Park wodny noclegi  Piaseczno

Park wodny zajmuje obszar prawie 20 ha i do dyspozycji ma wiele basenów, zjeżdżalni oraz bogatą strefę SPA i wellness. Możesz spędzić tam aktywny i sportowy czas lub cieszyć się z niesamowitego relaksu nad wodą. Nie zapomnij jednak o wcześniejszej rezerwacji noclegu, aby niepotrzebnie nie stresować się, że nie znajdziesz czegoś w pobliżu.

Park wodny pokoje  Piaseczno

Pobliski park wodny to niesamowite miejsce do spędzenia przyjemnego czasu w towarzystwie znajomych lub rodziny. Jeśli zmęczą Cię atrakcje wodne to zapraszamy do odpoczynku w naszych przestronnych pokojach w zaciszu pałacowym. Hotel Pałacyk Zawady położony jest w pięknej lokalizacji, w otoczeniu stawów i pól. Odpocznij w naszym ogrodzie, na balkonie czy tarasie, które występują w niektórych pokojach. Nasze pokoje wyposażone są we wszystko, co potrzebne, aby cieszyć się komfortowym pobytem.

Hotel Suntago  Piaseczno

Dlaczego warto wybrać nasz hotel? Po pierwsze, znajduje się on niedaleko Piaseczna. Drugi powód to w jego sąsiedztwie mieści się park wodny Suntago. Argument trzeci jest taki, że pałacyk posiada przestronne i tanie pokoje. I wreszcie po czwarte, hotel położony jest w malowniczej i cichej okolicy, z dala od miejskiego gwaru. Czy to nie są wystarczające powody, aby wybrać Hotel Pałacyk Zawady koło Piaseczna?

Hotel Park of Poland  Piaseczno

Hotel Piaseczno to gwarancja dobrego noclegu za rozsądną cenę i blisko Park of Poland. Dzieci do lat 3 korzystają z noclegu bezpłatnie. Akceptujemy również towarzyszące zwierzęta. Dla osób zmotoryzowanych czeka pod hotelem duży, bezpłatny parking. Połącz dwie przyjemności jednocześnie. Wybierz hotel Pałacyk Zawady oraz Park of Poland!

 

tel.: 500 310 500

e-mail: kontakt@palacykzawady.pl

Zawady 20

96-111 Kowiesy