Zasięg Działania

Suntago Park of Poland pokoje noclegi Milanówek

Planujesz niesamowity weekend w parku wodnym Suntago Park of Poland? Masz już zarezerwowany nocleg w pobliżu parku i jednocześnie niedaleko Milanówka? Zapoznaj się z korzystną cenowo ofertą noclegów i pokojów w hotelu Pałacyk Zawady Milanówek. Następnie wypełnij formularz rejestracyjny, który znajdziesz na naszej stronie internetowej.

 

Suntago Pokoje Milanówek

Suntago – ten największy, zadaszony park wodny w Europie czeka właśnie na Ciebie! Skorzystaj z mocy atrakcji i niesamowitej, wodnej przygody. Ciesz się aktywnym wypoczynkiem, a następnie pozwól sobie na relaks i odprężenie na terenie Pałacyku Zawady. Nasz hotel znajduje się w bliskim sąsiedztwie Suntago, dlatego stanowi doskonały wybór. Trafisz do nas bez problemu prywatnym środkiem transportu. Pod hotelem czeka na Ciebie bezpłatny parking. 

Park of Poland noclegi Milanówek

Po aktywnym czasie spędzonym w Park of Poland zdecyduj się na wypoczynek w otoczeniu zieleni, stawów i pól. Zapraszamy do naszych pałacowych wnętrz, w których znajdziesz komfortowe i tanie noclegi. Pałacyk Zawady oferuje różne pokoje, w zależności od liczby gości i ich oczekiwań. Postaw na najlepszą dla siebie opcję spośród naszych dostępnych noclegów blisko Milanówka. 

Park wodny noclegi Milanówek

Oferowane przez nas noclegi są tanie i komfortowe. Dzieci do lat 3 korzystają z noclegu i pokoju bezpłatnie. Jeśli posiadasz czworonożnego przyjaciela to jest on mile widziany w Pałacyku Zawady. Wybierz nocleg w towarzystwie swojego psa lub kota. A jednocześnie korzystaj z okolicznych atrakcji, na przykład oferowanych przez park wodny Suntago

Park wodny pokoje Milanówek

Do dyspozycji mamy pokoje jedno, dwu i wieloosobowe. Pokój single idealnie sprawdzi się dla pojedynczego gościa. Dla par proponujemy natomiast pokój standard lub superior. Pary z dziećmi najlepiej spędzą czas w pokoju superior 2+1. Jeśli natomiast zależy Ci na prawdziwie królewskim wypoczynku to wybierz nasz wyjątkowy Apartament Królewski. Ten pokój posiada wielkie łóżko, własne jacuzzi oraz balkon z widokiem na malowniczą okolicę. Wszystkie pokoje są wyposażone w prywatne łazienki i praktyczne udogodnienia. Dodatkowo, na terenie pokoi znajduje się także bezpłatne WiFi. 

Hotel Suntago Milanówek

Szukasz dobrego hotelu w pobliżu Milanówka, z którego bezproblemowo trafisz do Suntago? Wybierz hotel pałacyk Zawady, który spełnia oba te kryteria. Wśród naszych licznych atutów znajduje się lokalizacja w otoczeniu przyrody, zielony ogród oraz pałacowe wnętrza. Sprawimy, aby Twój pobyt w naszym hotelu był udany i korzystny cenowo. 

Hotel Park of Poland Milanówek

Hotel Pałacyk Zawady i Park of Poland stanowią idealny duet. Połącz przyjemną, wodną zabawę z wygodnymi i przestronnymi pałacowymi wnętrzami. Tani nocleg, piękna lokalizacja, wyśmienita kuchnia i niesamowita atmosfera. Podsumowując, to wszystko możesz znaleźć w hotelu Pałacyk Zawady, który jest blisko Milanówka i Park of Poland Suntago. 

Czekamy na Twój telefon lub wypełniony formularz rejestracyjny!

tel.: 500 310 500

e-mail: kontakt@palacykzawady.pl

Zawady 20

96-111 Kowiesy