Zasięg Działania

Suntago Park of Poland pokoje noclegi Łowicz

Skorzystaj z komfortowych i tanich noclegów w okolicach Suntago Park of Poland. Pałacyk Zawady to hotel blisko Łowicza, który położony jest w doskonałej lokalizacji. Z jednej strony znajduje się blisko natury i ciszy, a z drugiej obok licznych atrakcji dla całych rodzin. Nie szukaj dłużej wymarzonego miejsca na swój pobyt. Wypełnij nasz formularz rezerwacji, aby zagwarantować sobie najlepszy pokój w okolicach Łowicza i Suntago Park of Poland!

 

Suntago Pokoje Łowicz

Planujesz romantyczny lub rodzinny wyjazd do Suntago? A może wybierasz się tam samodzielnie? Jeśli szukać w okolicach Łowicza komfortowego noclegu to skorzystaj z oferowanych przez nas pokoi. W bogatej ofercie Pałacyku Zawady znajdują się pokoje różnego typu i standardu, w zależności od planowanej liczby gości. Z pewnością znajdziemy dla Ciebie najlepszy pokój! 

Park of Poland noclegi Łowicz

Nasz hotel znajduje się w okolicach Łowicza oraz Park of Poland. Dzięki bliskiemu położeniu przy parku wodnym możesz się jednocześnie cieszyć z dobrej zabawy w wodzie oraz wygodnego noclegu. Czy to nie brzmi fantastycznie? Park of Poland i Pałacyk Zawady to idealne połączenie dla gości z okolic Łowicza. 

Park wodny noclegi Łowicz

Pobliski park wodny posiada wiele wodnych atrakcji w postaci licznych zjeżdżalni, basenów, strefy SPA i wellnes. Rozkoszuj się relaksem i wyjątkowym odprężeniem, a następnie skorzystaj z taniego noclegu w pałacowych wnętrzach. Spraw, aby Twój pobyt był wyjątkowy! Połącz czas spędzony w parku wodnym i eleganckim hotelu w okolicach Łowicza. Mamy w ofercie różne noclegi, dopasowane do oczekiwań i liczby gości. 

Park wodny pokoje Łowicz

Czas spędzony w parku wodnym z pewnością przyniesie niezapomnianych wrażeń i dużo ekscytacji. Po aktywnym dniu spędzonym w wodzie, zaplanuj wygodny nocleg w jednym z pokojów z zacisznej okolicy. Do wyboru masz pokoje single, standard, superior oraz Apartament Królewski. Wszystkie pokoje posiadają prywatną łazienkę oraz podstawowe wyposażenie.

Hotel Suntago Łowicz

Egzotyczny weekend lub wakacje w Suntago w okolicach Łowicza? Oczywiście, że to możliwe. Wybierz hotel Pałacyk Zawady na swój nocleg, aby mieć pewność, że będziesz mieć blisko do Suntago i innych atrakcji. W ofercie mamy bezpłatny parking dla gości. Mile widziani są również czworonożni przyjaciele. Pałacyk Zawady – hotel blisko Łowicza wyróżnia doskonała lokalizacja, przystępna cena i malownicze widoki!

Hotel Park of Poland Łowicz

Zapraszamy do spędzenia czasu i nocowania w hotelu w okolicach Łowicza oraz Park of Poland! Wybierz jeden spośród wielu typów pokoi i ciesz się komfortowym wypoczynkiem po intensywnym czasie spędzonym w  parku wodnym. Zaplanuj cudowny wyjazd z przyjaciółmi lub rodziną do Park of Poland oraz do hotelu Pałacyk Zawady. Nasza recepcja czeka na Twój telefon, aby ustalić termin przyjazdu! Jeśli masz jakiekolwiek pytania, to chętnie na nie odpowiemy.

 

tel.: 500 310 500

e-mail: kontakt@palacykzawady.pl

Zawady 20

96-111 Kowiesy