Zasięg Działania

Stypy Wiskitki

Nasz hotel oferuje kompleksowe usługi związane z organizacją styp i przyjęć pogrzebowych. Jeśli szukasz w okolicach Wiskitek miejsca, gdzie możesz zorganizować takie wydarzenie, skontaktuj się z nami. Zapewniamy pełne wsparcie w trudnym czasie po stracie bliskiej osoby. Zadbamy o stworzenie odpowiedniej atmosfery, która pozwoli godnie pożegnać zmarłego.

Stypa Wiskitki

Od pierwszego kontaktu w sprawie organizacji stypy dbamy o to, aby zapewnić pełne wsparcie i starannie spełnić życzenia klientów. Z wyczuciem i szacunkiem omawiamy szczegóły przyjęcia, przedstawiając naszą ofertę i wsłuchując się w oczekiwania bliskich zmarłego.

  • Dysponujemy eleganckimi, przestronnymi salami, w których można zorganizować zarówno małe, kameralne spotkania, jak i większe przyjęcia pogrzebowe. Dbamy o odpowiednie przygotowanie i adekwatny wystrój sali, a ustawienie stołów możemy zaaranżować w różnych konfiguracjach, w zależności od liczby gości oraz preferencji rodziny.
  • Nasza restauracja hotelowa oferuje szeroki wybór dań. Menu na stypę obejmuje zarówno tradycyjne potrawy kuchni polskiej, jak i inne dania dostosowane do indywidualnych potrzeb i gustów uczestników.
  • Podczas przyjęcia pogrzebowego nasz personel dba o każdy detal oraz odpowiednią atmosferę. Zapewniamy profesjonalną obsługę kelnerską oraz wsparcie techniczne, np. gdy potrzebne jest nagłośnienie oraz sprzęt multimedialny do prezentacji zdjęć, nagrań czy przemówień.
  • Oferujemy też możliwość rezerwacji noclegów na czas trwania uroczystości. Nasze komfortowe pokoje hotelowe zapewniają odpoczynek i prywatność, a personel recepcji służy pomocą przez całą dobę.

Zapraszamy do kontaktu z naszym hotelem Pałacyk Zawady zarówno osoby z okolic Wiskitek, jak i klientów z innych lokalizacji. Z pełną starannością i szacunkiem przygotujemy stypę, zapewniając uczestnikom przyjęcia pogrzebowego odpowiednie warunki do wspólnego przeżywania wspomnień i refleksji.

Hotel Pałacyk Zawady

Zawady 20 96-111 Kowiesy

tel.: 500 310 500

kontakt@palacykzawady.pl