Zasięg Działania

Stypy Pruszków

Stypa to czas pełen refleksji i wspomnień o bliskiej osobie, której nie ma już z nami. Dlatego niezmiernie istotne jest, aby odbywała się w spokojnym i komfortowym miejscu. Zorganizuj stypę w naszym hotelu Pałacyk Zawady w okolicach Pruszkowa, aby pożegnać swoich bliskich w wyjątkowym miejscu. Nasz personel dopełni wszelkich starań i zadba o najmniejszy szczegół, aby ułatwić Ci ten trudny czas i pomoże kompleksowo zorganizować stypę. 

 

Stypa Pruszków

Hotel Pałacyk Zawady położony jest w okolicach Pruszkowa, w pięknej i malowniczej scenerii. Tutejsza przyroda i pobliskie stawy zapewniają ciszę i spokój, które sprzyjają spotkaniom rodzinnym podczas stypy. Nasze przytulne i pełne klasy wnętrza pałacyku są idealnym miejscem do odtwarzania wspomnień i refleksji nad życiem zmarłej osoby. Wiemy, że to dla Ciebie trudny czas, dlatego nasi doświadczeni specjaliści wezmą na siebie wszelkie sprawy organizacyjne związane ze stypą. Oferujemy wsparcie na każdym etapie i pomoc w załatwianiu formalności. Współpracujemy z dekoratorami sal i florystami, którzy zadbają o odpowiedni wystrój wnętrza i kompozycje funeralne, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Z naszą pomocą skomponujesz indywidualne menu. Nasza profesjonalna obsługa zajmie się Twoimi gośćmi na najwyższym poziomie.

Do dyspozycji mamy elegancką i przestronną salę, która pomieści do 100 osób. Wyposażona jest w sprzęt audiowizualny i komfortowe krzesła. Sprawdzi się zarówno w kameralnych, jak i większych stypach. Jeśli Twoim życzeniem będzie zorganizowanie stypy poza salą, to oczywiście istnieje taka możliwość. Oferujemy również opcję organizacji stypy w plenerze w specjalnym namiocie, który może pomieścić do 300 osób. Dodatkowo zadbamy o nocleg i zakwaterowanie Twoich gości, aby nie musieli martwić się powrotem z dalszych okolic. 

Ofertę kierujemy do osób prywatnych, które planują samodzielnie zorganizować stypę zmarłej osoby. Ale także do zakładów pogrzebowych i firm funeralnych, które są organizatorami pogrzebów i szukają wyjątkowego miejsca na stypę. Zadbamy o każdy detal, aby pożegnanie bliskiej osoby i stypa przebiegły w spokojnej i pełnej zadumy atmosferze.