Zasięg Działania

Stypy Piaseczno

stypy Piaseczno

Potrzebujesz profesjonalnej pomocy przy organizacji stypy? Szukasz eleganckiego i cichego miejsca, aby wraz z najbliższymi mieć odpowiednią przestrzeń do wspominania zmarłego? Skorzystaj z oferty Pałacyku Zawady koło Piaseczna. Zapewnimy Ci elegancką salę, minimalne dekoracje i dobrą kuchnię. Przygotujemy również nasze najlepsze pokoje dla Twoich gości z dalekich stron, aby nie martwili się o swój powrót do domu po stypie. Pokoje mają konfigurację jednoosobową, dwuosobową oraz dla par z dziećmi. Posiadają wszystko, co niezbędne, aby zadowolić swoich lokatorów. Przed hotelem Pałacyk Zawady udostępniamy bezpłatny parking, zatem nie musisz się martwić o miejsca postojowe dla samochodów czy autokaru z okolic Piaseczna.

 

Stypa  Piaseczno

Stypa to wyjątkowy czas, pełen nostalgii i wspomnień o bliskiej nam, zmarłej osobie. Spędź ten trudny czas w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół w eleganckich, pałacowych wnętrzach. Do dyspozycji masz salę mieszczącą do 100 osób, która idealnie sprawdzi się w przypadku małej, jak i większej stypy. 

Możesz liczyć na naszą pomoc w organizacji i dopełnieniu formalności ze stypą. Zaproponujemy Ci tradycyjną, polską kuchnię oraz naszą niezawodną obsługę. Salę przystroimy zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Skorzystamy z pomocy doświadczonych florystów i dekoratorów. Wedle Twojego życzenia będziesz mógł zorganizować stypę również w pałacowym ogrodzie. Towarzystwo zieleni i widok na okoliczne pola oraz stawy dodadzą wyjątkowego spokoju i ciszy do organizowanej stypy. 

Jesteś organizatorem prywatnej stypy bliskiej Ci, zmarłej osoby lub właścicielem firmy pogrzebowej? A może właścicielem firmy funeralnej czy kwiaciarni i chcesz wejść z nami we współpracę podczas organizacji stypy? Umów się na spotkanie w Pałacyku Zawady, aby poznać lepiej wnętrza, salę bankietową, ogród oraz naszą wyśmienitą kuchnię. 

Zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego na naszej stronie internetowej lub do kontaktu telefonicznego. Służymy wszelką radą i pomocą podczas organizacji stypy. 

 

tel.: 500 310 500

e-mail: kontakt@palacykzawady.pl

Zawady 20

96-111 Kowiesy