Zasięg Działania

Stypy Milanówek

Odejście bliskiej nam osoby to trudny czas, który warto spędzić w gronie bliskich i przyjaznych osób. Po pogrzebie przyjdzie z pewnością czas na stypę. Zorganizuj ją w wyjątkowym miejscu, które zapewni oczekiwany spokój i prywatność w tym wyjątkowym dniu. Hotel Pałacyk Zawady położony jest blisko Milanówka, dzięki czemu Twoi goście trafią do nas bez problemu. Przed hotelem czeka bezpłatny parking dla indywidualnych, jak i zbiorowych środków transportu. 

 

Stypa Milanówek

Pomożemy Ci w jak najlepszej organizacji stypy. Zajmiemy się aspektami formalnymi, a także wystrojem, kuchnią i urządzeniem sali. Dla Twoich przyjezdnych gości przygotujemy nasze komfortowe noclegi w pałacowych wnętrzach. Posiadamy w ofercie pokoje dla jednej i dwóch osób, a także warianty dla osób z dziećmi. Różne standardy pokoi i ich wielkość z pewnością spełnią różnorodne oczekiwania. 

Zaproponujemy Ci indywidualne, autorskie menu na stypę. Specjalizujemy się w kuchni tradycyjnej polskiej, ale jesteśmy również otwarci na szczególne zamówienia. Nasi dekoratorzy i floryści przygotują salę na okazję stypy, aby była elegancka i stonowana. Wedle życzenia możemy zorganizować stypę również poza budynkiem. Dysponujemy zielonym ogrodem oraz widokiem na malowniczą okolicę. W razie brzydkiej pogody mamy przygotowany namiot, którzy z powodzeniem pomieści znaczną liczbę gości. 

Nasza wykwalifikowana obsługa stanie na wysokości zadania, aby zapewnić Ci jak najlepszą organizację stypy. Dopilnujemy najmniejszych szczegółów, abyś nie musiał się niczym martwić w tym trudnym czasie. Spędź u nas czas na rozmowach i wspomnieniach o zmarłej osobie ze swoją rodziną i przyjaciółmi. Zorganizuj stypę blisko Milanówka w eleganckim otoczeniu i na najwyższym poziomie. 

Ofertę kierujemy przede wszystkim do osób prywatnych, które samodzielnie planują zorganizować stypę w okolicy Milanówka. Jesteśmy otwarci również na współpracę z firmami pogrzebowymi i innymi specjalistami z branży funeralnej. Zapraszamy do kontaktu zainteresowane osoby w sprawie ustalenia szczegółów odnośnie stypy. 

 

tel.: 500 310 500

e-mail: kontakt@palacykzawady.pl

Zawady 20

96-111 Kowiesy