Zasięg Działania

Stypy Łowicz

stypa Łowicz

Śmierć bliskiej osoby to jedno z najbardziej emocjonujących wydarzeń w życiu. Towarzyszy mu często ogromny smutek i tęsknota. Ten ważny czas warto spędzić wśród bliskich osób, które będą wsparciem i ukojeniem w trudnych chwilach. Jeśli planujesz zorganizować stypę w okolicach Łowicza to zapoznaj się wyjątkową ofertą przygotowaną przez Pałacyk Zawady. Zapewnimy Tobie oraz Twoim bliskim oczekiwany spokój, a także atmosferę szacunku i przestrzeń do refleksji o zmarłym. 

 

Stypa Łowicz

Hotel Pałacyk Zawady położony jest w doskonałej lokalizacji. Znajduje się blisko Łowicza, w otoczeniu zieleni, pól i stawów. Oferujemy eleganckie i gustownie urządzone pałacykowe pokoje wraz z komfortowym wyposażeniem i noclegiem. Nasz różne warianty pokoi sprostają indywidualnym oczekiwaniom gości. Przed hotelem dostępny jest również bezpłatny parking dla osób zmotoryzowanych. 

Przedstaw nam swoje oczekiwania odnośnie organizowanej stypy, a my zrobimy wszystko, aby uczynić to wydarzenie wyjątkowym. Ustal szczegółowe menu z naszym kucharzem, który specjalizuje się w kuchni polskiej. Podaj nam liczbę gości, abyśmy mogli odpowiednio zaplanować ustawienie stołów i krzeseł, a  także przygotować wygodne noclegi dla osób przybywających z daleka. 

Stypa zostanie zorganizowana w naszej przestronnej sali, która pomieści nawet do 100 osób. Udekorujemy ją z klasą i Twoimi oczekiwaniami, korzystając z doświadczenia naszych dekoratorów i florystów. Jeśli Twoim życzeniem jest organizacja stypy w ogrodzie to istnieje taka możliwość. Posiadamy również namiot na 300 osób. Malownicze otoczenie wokół Pałacyku Zawady sprzyja nostalgii oraz daje ukojenie w tym wyjątkowym czasie. 

Ofertę organizacji stypy kierujemy przede wszystkim do osób zajmujących się pogrzebem bliskiej osoby. Zapraszamy do współpracy również firmy pogrzebowe, florystów specjalizujących się w dekoracjach funeralnych oraz inne osoby z branży pogrzebowej. 

Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółowej oferty dotyczącej organizacji stypy w okolicach Łowicza.

 

tel.: 500 310 500

e-mail: kontakt@palacykzawady.pl

Zawady 20

96-111 Kowiesy