Zasięg Działania

Śluby wesele w plenerze przyjęcia w namiocie Wiskitki

Specjalizujemy się w organizacji wyjątkowych przyjęć weselnych. Nasz hotel zlokalizowany w niedużej odległości od miejscowości Wiskitki to idealne miejsce na świętowanie wyjątkowego dnia ślubu w gronie rodziny i przyjaciół. Dzięki eleganckiej sali weselnej, pięknemu ogrodowi, możliwości organizacji wesela w plenerze oraz wielu dodatkowym atrakcjom ten dzień może być naprawdę niezapomniany.

Wesela Wiskitki

Organizacja wesel to nie tylko nasza praca, ale także pasja. Z przyjemnością pomagamy parom młodym zrealizować marzenie o idealnym weselu i zawsze bardzo chętnie angażujemy się w takie przedsięwzięcia.

Nasza sala weselna jest przestronna i pięknie urządzona. Możliwe jest dostosowanie jej do indywidualnych potrzeb i wizji pary młodej. Wesela w okolicach Wiskitek mogą także odbywać się na zewnątrz, na co decyduje się coraz więcej naszych klientów. Gwarantujemy przepyszne dania i przekąski, fachową obsługę, komfortowe miejsca noclegowe i dbałość o każdy szczegół wydarzenia.

Wesele w plenerze Wiskitki

Parom marzącym o ślubie i przyjęciu weselnym na świeżym powietrzu oferujemy możliwość organizacji wesela w plenerze. Nasz piękny ogród jest idealnym miejscem na ceremonię zaślubin. Zadbamy o piękne dekoracje oraz o komfortowe miejsca dla wszystkich gości. Samo przyjęcie weselne także może się odbywać pod gołym niebem lub – na wypadek niekorzystnej pogody – pod specjalnymi namiotami i wiatami. Wesele w plenerze to doskonała opcja dla par z okolic Wiskitek pragnących niepowtarzalnej atmosfery i bliskości natury.

Śluby cywilne w plenerze Wiskitki

Dzięki możliwości organizacji ślubów cywilnych w plenerze w Wiskitkach i okolicy wiele par może sprawić, że dzień ślubu będzie naprawdę wyjątkowy i niezapomniany. A my chętnie w tym pomożemy! Stworzymy idealne tło dla takiej ceremonii, z romantyczną i intymną atmosferą. Zapewniamy pełne wsparcie organizacyjne:

  • przygotowanie altany ślubnej,
  • wykonanie dekoracji,
  • nagłośnienie i obsługa techniczna,
  • pomoc parze młodej i gościom we wszystkich aspektach uroczystości.

Wesele w namiocie Wiskitki

Jeśli marzy Ci się wesele w namiocie w Wiskitkach lub w okolicy, u nas masz możliwość zorganizowania takiego właśnie przyjęcia. Namiot weselny można dowolnie zaaranżować, tworząc unikalną przestrzeń, która będzie odzwierciedlać styl i gust pary młodej. Namioty są konstrukcjami stabilnymi, przestronnymi i odpornymi na warunki atmosferyczne. Są też wyposażone w nowoczesne systemy grzewcze i oświetleniowe.

Sala weselna z ogrodem Wiskitki

Hotel Pałacyk Zawady dysponuje przepiękną salą weselną z ogrodem, która łączy elegancję wnętrza z urokiem otwartej przestrzeni. Nasza sala weselna jest stylowo urządzona i wyposażona w różnorodne udogodnienia. Może pomieścić nawet duże przyjęcia weselne z zachowaniem pełnego komfortu gości. Przylegający do niej ogród stanowi idealne miejsce na ceremonię ślubną, uroczystość powitalną czy sesję zdjęciową. Takie połączenie daje możliwość stworzenia zróżnicowanych aranżacji i pełnego zaspokojenia oczekiwań pary młodej.

Przyjęcia weselne Wiskitki

Przyjęcia weselne w naszym hotelu w okolicach Wiskitek to gwarancja świetnej organizacji. Oferujemy:

  • wynajem sali lub namiotu,
  • wykonanie dekoracji i przygotowanie oprawy muzycznej,
  • wykwintne dania z naszej restauracji,
  • eleganckie miejsca noclegowe dla gości w atrakcyjnych cenach,
  • ekskluzywny apartament dla pary młodej,
  • pomoc w organizacji każdego etapu wesela.

Jeśli jesteś zainteresowany weselem w Wiskitkach lub okolicy, zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą w tym zakresie. Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci dostępne możliwości, wolne terminy, wstępną wycenę, zakres usług i inne informacje niezbędne do podjęcia decyzji o organizacji wesela w naszym obiekcie.

W hotelu Pałacyk Zawady każda para młoda może spełnić swoje marzenia o idealnym weselu. Zapraszamy do kontaktu!

Hotel Pałacyk Zawady

Zawady 20 96-111 Kowiesy

tel.: 500 310 500

kontakt@palacykzawady.pl