Zasięg Działania

Śluby Wesele w plenerze przyjęcia w namiocie Pruszków

Ślub to wyjątkowe wydarzenie w życiu pary. Warto, aby odbył się w pięknym i wyjątkowym miejscu. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu w organizacji wesel i ślubów plenerowych. Wybierz Pałacyk Zawady w okolicach Pruszkowa na swoją ślubną uroczystość. Umów się z nami na spotkanie w celu zobaczenia obiektu i jego okolicy. Zapoznamy Cię także z naszą ofertą ślubnego menu i ważnymi szczegółami odnośnie organizacji Twojego wesela w sali czy ślubu w plenerze. Z przyjemnością udostępnimy również nasz bajeczny ogród i namiot na przyjęcie weselne. 

 

Wesela  Pruszków

Oferujemy elegancką i przestronną salę na wesele, która może pomieścić do 100 osób. Z naszą pomocą zorganizujesz małe przyjęcie weselne albo duże wesele. Wyróżniamy się stylowymi i wyszukanymi wnętrzami, również w pokojach noclegowych. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy detal, aby uczynić Twoje wesele niezapomnianym wydarzeniem dla Ciebie, Twojej rodziny i przyjaciół. Nasza wyjątkowa sala to idealne miejsce na wesela o różnym charakterze – glamour, rustykalnym czy wedle indywidualnych upodobań. 

Wesele w plenerze  Pruszków

Hotel Pałacyk zawady koło Pruszkowa zajmuje się także organizacją wesela w plenerze. Posiadamy uroczy zakątek w naszym ogrodzie i piękne, eleganckie dekoracje. Bez problemu zagospodarujemy miejsce na wskazaną przez Ciebie liczbę osób. Wybierz menu weselne oraz podaj swoje oczekiwania, a my zajmiemy się resztą spraw związanych z weselem w plenerze. Zapewnimy Twoim gościom również komfortowy nocleg w stylowych wnętrzach pałacyku, aby nie musieli się martwić o nocny powrót do domu. 

Śluby cywilne w plenerze  Pruszków

Marzy Ci się ślub poza budynkiem w otoczeniu pięknej zieleni? Pomożemy spełnić Twoje marzenia o weselu i ślubie cywilnym w plenerze. Po Twojej stronie leży załatwienie niezbędnych zgód i formalności w pobliskim Urzędzie Stanu Cywilnego, a my podejmiemy się pozostałych zadań związanych z przeprowadzeniem ślubu cywilnego w plenerze. Zadbamy o wyjątkowy wystrój otoczenia, kompozycje kwiatowe i wygodne krzesła dla Twoich gości. Stworzymy zjawiskowe miejsce do ślubu, w którym Para Młoda będzie wprawiać wszystkich w zachwyt na tle zieleni i stawów. 

Wesele w namiocie  Pruszków

Czy da się połączyć przyrodę z elegancją i weselem? Oczywiście, z nami jest to jak najbardziej możliwe! Zorganizujemy Twoje wesele w specjalnym namiocie, który pomieści nawet do 300 osób. Nasz ogród jest przystosowany do postawienia namiotu i do urządzenia całonocnej zabawy weselnej w plenerze. Namiot jest przestronny i jednocześnie stylowy, a także dostępny do wykonania dowolnej aranżacji. Wszystkie te atuty pozwalają na stworzenie wyjątkowego wesela w namiocie bez względu na panujące warunki atmosferyczne. 

Sala weselna z ogrodem Pruszków

Jesteś zainteresowany wynajmem sali weselnej z ogrodem? Połączymy Twoje potrzeby odnośnie wesela w sali i jednoczesnego spędzania czasu na łonie natury. Jeśli zdecydujesz się na organizację wesela w Pałacyku Zawady koło Pruszkowa będziesz mieć do dyspozycji elegancką salę i okoliczny ogród, który będzie stanowił idealne tło dla zdjęć plenerowych. Subtelne i spójne dekoracje sali i ogrodu dodadzą charakteru całej przestrzeni i podkreślą wyjątkowość uroczystości. Sala weselna z ogrodem to najlepsze rozwiązanie dla par, które pragną wesela w romantycznej scenerii. 

Przyjęcia weselne  Pruszków

Doświadczony zespół naszych pracowników zadba o to, aby Twoje przyjęcie weselne w okolicach Pruszkowa stało się pięknym wspomnieniem. Po ceremonii ślubnej w Kościele, w Urzędzie Stanu Cywilnego czy w plenerze zaprosisz swoich gości na wyjątkowe przyjęcie weselne. Zaskoczysz wszystkich dopracowanymi detalami, wykwintnym menu i eleganckim wystrojem. Współpracujemy z najlepszymi dekoratorami, florystami i kucharzami, aby przyjęcie weselne odbyło się bezproblemowo i na najwyższym poziomie. 

Jesteśmy do twojej dyspozycji i odpowiemy na wszelkie pytania związane z organizacją wesela, skromnego przyjęcia weselnego, ślubu cywilnego w plenerze czy wynajmu sali i ogrodu. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij formularz kontaktowy w celu umówienia spotkania.