Zasięg Działania

Śluby Wesele w plenerze przyjęcia w namiocie Milanówek

Ślub i wesele to ważne wydarzenia w życiu nowożeńców. Życzeniem Pary Młodej jest jak najlepsza organizacja całej uroczystości w pięknym i zapadającym w pamięci miejscu. Wybierz Pałacyk Zawady blisko Milanówka na organizację wesela w sali lub w namiocie, ślubu cywilnego w plenerze czy przyjęcia weselnego w ogrodzie. Sprawimy, aby wesele i ślub przebiegły w rodzinnej i niesamowitej atmosferze, która na długo zagości w sercach Pary Młodej i gości. 

 

Wesela Milanówek

Hotel Pałacyk Zawady to idealna propozycja na wesela i śluby! Wybierz nasze przytulne i eleganckie pałacowe wnętrza oraz przestronną salę na swoje wesele. Zadbamy o każdy najmniejszy szczegół. Począwszy od wystroju sali zgodnie z koncepcją wesela, poprzez wykwintne menu i ogólną oprawę. Postaw na wykwalifikowaną obsługę i nasze doświadczenie w organizacji tego typu wydarzeń. Skosztuj pysznej kuchni polskiej ze świeżymi aromatami orientalnymi. Baw się całą noc w przestronnej sali bankietowej, która ma dostęp do sprzętu audiowizualnego. Spędź weselny czas z bliskim w pięknym, wyjątkowym miejscu z rodziną i przyjaciółmi. 

 

Wesele w plenerze Milanówek

Jeśli od dawna Twoim marzeniem było zorganizowanie wesela w plenerze blisko Milanówka to dobrze trafiłeś! Pałacyk Zawady poleca się na organizację wesela w plenerze, ponieważ posiada zielony ogród i lokalizację w otoczeniu pól i stawów. Wyjątkowy charakter miejsca z pewnością docenią również Twoi goście weselni. Oczaruj swoich bliskim udanym weselem w plenerze! Z pewnością będzie to dla wszystkich niezapomniane przeżycie, które jeszcze długo będziecie przyjemnie wspominać!

 

Śluby cywilne w plenerze Milanówek

Osoby, które pragną ślubu cywilnego w plenerze powinny skorzystać z możliwości, jakie oferuje Pałacyk Zawady. Nasza zielona okolica, zagospodarowany teren i kwitnący ogród to doskonała sceneria do organizacji ślubu cywilnego w plenerze. Dodatkowo możemy przygotować altanę, pergolę czy łuk ślubny z kwiatami. Szczegóły poznasz podczas konsultacji z naszymi pracownikami. Wykorzystamy nasze umiejętności dekoratorskie i florystyczne, aby plenerowy ślub cywilny zaskoczył zgromadzone osoby. 

 

Wesele w namiocie Milanówek

Dla Par Młodych, które przewidują większą liczbę gości weselnych, mamy propozycję zorganizowania wesela w namiocie. Nasz namiot weselny pomieści nawet trzysta osób! Można go udekorować w dowolny sposób, ponieważ wewnątrz wygląda jak tradycyjna sala weselna. To rozwiązanie sprawdzi się również w sytuacji, gdy chcesz zorganizować wesele w ogrodzie. Chcesz połączyć zieleń i salę weselną w jednym? Postaw na wesele w namiocie. Z pewnością niewiele miejsc w okolicach Milanówka posiada taką opcję. 

 

Sala weselna z ogrodem Milanówek

Niewątpliwym atutem hotelu Pałacyk Zawady jest posiadanie sali weselnej z ogrodem. Nie każde miejsce w Milanówku i w okolicach może pochwalić się tego typu rozwiązaniem. Połączenie sali weselnej z ogrodem jest dodatkową atrakcją dla gości, stwarza również miejsce do wytchnienia wśród zieleni po intensywnej zabawie. Ogród Pałacyku Zawady to także piękna sceneria dla zdjęć ślubnych. Wykorzystaj taką wyjątkową propozycję i zorganizuj swoje wesele w naszej sali z ogrodem!

 

Przyjęcia weselne Milanówek

Pałacyk Zawady sprawdzi się w przypadku organizacji zarówno wielkich wesel do trzystu osób, jak i podczas małych przyjęć weselnych. Zapoznaj się wcześniej z wnętrzami naszego Pałacyku, zanim zdecydujesz się na organizację wesela czy ślubu. Przyjdź w odwiedziny wraz ze swoim partnerem/partnerką, przyjaciółmi lub rodziną. Spędźcie czas na łonie natury, spróbujcie naszej kuchni i skorzystajcie z komfortowego noclegu. Sprawdźcie osobiście warunki dojazdu, lokalizację i wielkość naszego bezpłatnego parkingu. 

 

Z naszej strony zrobimy wszystko, aby zachęcić Cię do organizacji przyjęcia weselnego, wesela czy ślubu w Pałacyku Zawady! Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły oraz wybrać termin spotkania.

 

tel.: 500 310 500

e-mail: kontakt@palacykzawady.pl

Zawady 20

96-111 Kowiesy