Zasięg Działania

Śluby Wesele w plenerze przyjęcia w namiocie Łowicz

ślub wesele w plenerze Łowicz

Marzy Ci się ślub i wesele jak z bajki? Do pełnego obrazu brakuje Ci tylko idealnej sali na wesele? A może chcesz zorganizować ślub cywilny w plenerze lub wesele w namiocie w ogrodzie? Zdecyduj się na współpracę z hotelem Pałacyk Zawady blisko Łowicza, a my pomożemy Ci w spełnieniu Twojego marzenia. 

 

Wesela Łowicz

Pałacyk Zawady posiada elegancką i przestronną salę na organizację wesela. Planujesz imprezę do 100 osób? Idealnie się składa, ponieważ na właśnie tyle przewidziana jest nasza sala. Współpracujemy z doświadczonymi dekoratorami i florystami, którzy dodatkową wzbogacą naszą salę. Nasza ekipa solidnych pracowników stanie na wysokości zadania, aby uczynić Twoje wesele wyjątkowym wydarzeniem. Profesjonalnie zajmą się obsługą gości i serwowaniem potraw, a także będą wspierać podczas ważnych momentów wesela. 

Wesele w plenerze Łowicz

Zdecyduj się na organizację wesela w plenerze w Pałacyku Zawady w malowniczej lokalizacji. Otacza nas piękna przyroda, stawy i jesteśmy położeni niedaleko Łowicza. To wszystko sprawia, że Twoi goście z pewnością długo nie zapomną Twojego wesela. Posiadamy również ładnie zaaranżowany ogród i tereny spacerowe, które dodatkowo umilą czas odwiedzającym. Wesele w plenerze może być równie udane jak wesele organizowane w sali. Przemyśl, która opcja jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia i poinformuj nas o swoich oczekiwaniach. 

Śluby cywilne w plenerze Łowicz

Coraz częściej pary młode decydują się na śluby cywilne w plenerze, organizowane poza Urzędem Stanu Cywilnego. Jednym z powodów jest z pewnością fakt, że ślub w plenerze jest często na terenie, na którym znajduje się sala weselna i nocleg. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, kiedy połączy się ze sobą te wszystkie elementy w jednym miejscu. Pałacyk Zawady koło Łowicza również oferuje możliwość zorganizowania ślubu cywilnego w plenerze, a następnie wesela w sali lub w ogrodzie i zaplanowania noclegu dla gości. Wedle życzenia udostępnimy elegancką altanę lub pergolę, aby jeszcze lepiej podkreślić wyjątkowość ślubu cywilnego w plenerze. 

Wesele w namiocie Łowicz

Obawiasz się, że nie znajdziesz idealnego miejsca na swoje wesele, ponieważ spodziewasz się dużej liczby gości? Nie martw się niepotrzebnie, ponieważ dysponujemy eleganckim namiotem dla 300 osób. To rozwiązanie daje dużą przestrzeń, którą można dowolnie aranżować zgodnie z preferowanym stylem uroczystości. Wesele rustykalne, wesele glamour czy wesele tradycyjne? Wszystkie opcje są u nas jak najbardziej dozwolone! Na pierwszy rzut oka nikt się nie zorientuje, że bawi się w namiocie, a nie w sali weselnej. Zaskocz pozytywnie swoich gości i powiększ ich liczbę poprzez organizację wesela w namiocie!

Sala weselna z ogrodem  Łowicz

Pałacyk Zawady koło Łowicza to wyjątkowe miejsce, które posiada na wynajem salę weselną z ogrodem. Dzięki temu, Twoi goście będą mogli odnaleźć ciszę i spokój poza salą, w zaciszu ogrodowej zieleni. Połączenie sali weselnej z ogrodem to także możliwość do organizacji ślubu w plenerze lub powiększenia liczby gości weselnych poprzez uzyskanie dodatkowej przestrzeni. Zaufało nam już wiele par, które były bardzo zadowolone z organizacji wesela w naszej sali z ogrodem. Dołącz do nich i również spędź czas w pięknym miejscu i w weselnej atmosferze. 

Przyjęcia weselne Łowicz

Marzysz o skromnej uroczystości w małym gronie? Zdecyduj się na organizację przyjęcia weselnego w zaciszu Pałacyku Zawady. Dzieci do lat 3 biorą udział bezpłatnie. Nie pobieramy również opłaty korkowej. Dla gości, którzy przyjadą samochodem przewidziany jest przestronny i bezpłatny parking. Do Pałacyku Zawady trafisz bez problemu, ponieważ mieści się w doskonałej lokalizacji, blisko Łowicza. 

Skontaktuj się z pracownikami hotelu Pałacyk Zawady w celu ustalenia szczegółów związanych z organizacją Twojego wesela w sali, w namiocie lub ślubu cywilnego w plenerze. Wspólnie zaplanujemy menu, odpowiedni wystrój, dogodny termin i ilość pokojów noclegowych. Zapraszamy do kontaktu!

 

tel.: 500 310 500

e-mail: kontakt@palacykzawady.pl

Zawady 20

96-111 Kowiesy