Zasięg Działania

Sala na komunie chrzciny przyjęcia okolicznościowe Wiskitki

Szukasz dobrego miejsca na imprezę okolicznościową? Komunia, chrzciny, urodziny, rocznica? Zapraszamy do naszego wyjątkowego hotelu zlokalizowanego w malowniczej okolicy Wiskitek. Hotel Pałacyk Zawady oferuje kompleksowe usługi organizacji przyjęć rodzinnych i innych uroczystości. Dzięki bogatej bazie noclegowej, wyśmienitej kuchni, nowoczesnej sali na przyjęcia oraz szeregu atrakcji każda organizowana u nas impreza będzie niezapomniana.

Sala na komunię Wiskitki

Komunia Święta to wyjątkowe wydarzenie, które warto uczcić w odpowiednim miejscu. Jest to doskonała okazja do spotkania w większym gronie rodzinnym i wspólnej celebracji. Nasz hotel oferuje elegancką i przestronną salę na komunię. W Wiskitkach i w całej okolicy nie znajdziesz miejsca bardziej pasującego na tę okazję. Nasza sala pomieści zarówno małe, kameralne spotkania rodzinne, jak i większe uroczystości. Doświadczony personel zadba o każdy aspekt przyjęcia: od dekoracji, przez menu, aż po atrakcje i animacje dla najmłodszych gości.

Imprezy okolicznościowe Wiskitki

Organizujemy także inne imprezy okolicznościowe, zarówno o charakterze rodzinnym, jak i towarzyskim lub oficjalnym. Niezależnie od tego, czy planujesz urodziny, rocznicę ślubu, wieczór panieński, bankiet czy jubileusz firmy, nasza oferta spełni Twoje potrzeby.

Chrzciny Wiskitki

W naszym hotelu często organizowane są między innymi chrzciny. Oferujemy eleganckie, a jednocześnie przytulne wnętrze, które tworzy doskonałą oprawę dla tej ważnej uroczystości rodzinnej. Specjalnie skomponowane menu oraz profesjonalna obsługa sprawią, że przyjęcie przebiegnie zgodnie z planem, a wszyscy goście będą zadowoleni. Szukając w okolicach Wiskitek miejsca na organizację chrzcin, zainteresuj się ofertą naszego hotelu, a jeśli masz jakiekolwiek pytania – dzwoń!

Sala na szkolenia Wiskitki

Sala przyjęć w naszym hotelu to także idealne miejsce na organizację szkoleń i spotkań firmowych. Czym powinna się charakteryzować sala na szkolenia? Przede wszystkim musi zapewniać komfort i sprzyjać efektywnej pracy. Umożliwia to wyposażenie nowoczesny sprzęt audiowizualny, szybkie łącze internetowe oraz wszelkie niezbędne materiały biurowe. Podczas szkoleń oferujemy możliwość organizacji przerw kawowych, przekąsek i lunchów, a uczestnikom udostępniamy komfortowe noclegi w naszych pokojach hotelowych.

Przyjęcia okolicznościowe Wiskitki

Nasze kompleksowe usługi organizacyjne w przypadku wszelkiego rodzaju przyjęć okolicznościowych obejmują:

  • dekorację sali,
  • dobór menu,
  • zapewnienie atrakcji dla gości,
  • pełną obsługę wydarzenia.

Pokoje hotelowe także są do dyspozycji uczestników przyjęcia. Dlatego nasz hotel będzie idealnym rozwiązaniem w sytuacji, gdy zjeżdżają się goście z okolic dalszych niż Wiskitki ich Zawady – z innych części Polski lub nawet z zagranicy.

Sale na komunie Wiskitki

Interesują Cię sale na komunie lub inne uroczystości? Nie musisz szukać daleko od Wiskitek. Nasze doświadczenie w organizacji tego typu wydarzeń gwarantuje, że każda uroczystość nabierze szczególnego blasku. Hotel Pałacyk Zawady oferuje szereg atrakcji i dodatkowych usług, które uatrakcyjnią pobyt gości, a komfortowa baza noclegowa pozwoli na wypoczynek po pełnym wrażeń dniu.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług i zorganizowania swojego wyjątkowego przyjęcia w naszym hotelu!

Hotel Pałacyk Zawady

Zawady 20 96-111 Kowiesy

tel.: 500 310 500

kontakt@palacykzawady.pl