Zasięg Działania

Sala na komunie chrzciny przyjęcia okolicznościowe Piaseczno

komunia chrzciny Piaseczno

Szukasz eleganckiej sali i wykwintnej kuchni na organizację komunii świętej lub chrzcin dziecka? A może planujesz spędzić czas z najbliższą rodziną i przyjaciółmi podczas przyjęcia okolicznościowego? Wybierz salę bankietową, piękny ogród i przytulne, pałacowe wnętrza hotelu Pałacyk Zawady koło Piaseczna. Zapoznaj się z ofertą wynajmu sali oraz noclegów. 

 

Sala na komunię Piaseczno

Pierwsza komunia święta dziecka to ważna uroczystość, na której nie powinno zabraknąć najbliższej rodziny i przyjaciół. Aby ten czas spędzić w radosnej i przyjaznej atmosferze warto wybrać odpowiednie miejsce. Sala bankietowa Pałacyku Zawady to wymarzona sala na komunię niedaleko Piaseczna. Pomieści nawet do 100 osób, sprawdzi się zatem zarówno na małe, jak i większe komunie. Jeśli będzie taka potrzeba to dysponujemy sprzętem audiowizualnym, który można wykorzystać do prezentacji zdjęć czy filmów z życia dziecka lub odbytej komunii. Układ stołów i krzeseł zależy do Twoich preferencji i całkowitej liczby gości. 

Imprezy okolicznościowe Piaseczno

Hotel Pałacyk Zawady poleca się na organizację imprez okolicznościowych blisko Piaseczna. Stwórz z naszą pomocą cudowną atmosferę, pełną radości i pięknych wspomnień. Celebruj z nami urodziny, imieniny, rocznicę, jubileusz czy inne ważne wydarzenie z życia. Stworzymy dla Ciebie i Twoich bliskich imprezę okolicznościową, która na długo pozostanie w sercach i w pamięci. Przedstaw nam swoje plany i preferencje, a my zaproponujemy najlepsze propozycje. Czeka na Ciebie eleganckie, pałacowe wnętrze, przestronna sala, zielony ogród i malownicza okolica, jak z bajki!

Chrzciny Piaseczno

Inną, ważna uroczystością rodzinną są chrzciny narodzonego dziecka. Podaj nam liczbę zaproszonych gości oraz wybierz indywidualne menu oparte na tradycyjnej, kuchni polskiej. Skorzystaj z rady i pomocy naszych dekoratorów i florystów, aby zadbać o stonowane i minimalne dekoracje na chrzciny. Jeśli Twoim życzeniem jest spędzenie czasu wśród zieleni to mamy taką możliwość. Dysponujemy pięknym ogrodem z widokiem na okolicę. 

Sala na szkolenia Piaseczno

Nie tylko przyjęcia rodzinne, komunie i chrzciny mogą korzystać z wynajmu sali i noclegu. W naszej ofercie posiadamy również propozycję dla organizatorów szkoleń, konferencji czy eventów. Spokojnie możesz zaprosić współpracowników czy uczestników szkolenia. Zapewnimy salę, nagłośnienie, ekran do prezentacji oraz odpowiednie wyposażenie sali. Sala na szkolenia Pałacyku Zawady to najlepsza opcja dla osób z Piaseczna i okolic. 

Przyjęcia okolicznościowe Piaseczno

Nieważne, z jakiej okazji planujesz zorganizować swoje przyjęcie okolicznościowe to z naszą pomocą z pewnością CI się to uda! Postaw na doświadczoną i profesjonalną obsługę, najlepszych kucharzy i personel. Zadbamy o najmniejszy szczegół, aby Twoje przyjęcie okolicznościowe było niezapomniane! Mieszkańcu i właścicielu firmy z Piaseczna bądź okolic, zapraszamy do Pałacyku Zawady!

Sale na komunie Piaseczno

Oprócz wynajmu sali na komunię, chrzciny i przyjęcia okolicznościowe proponujemy także skorzystanie z komfortowych noclegów. Posiadamy pokoje w różnych wariantach dla jednej, dwóch lub trzech osób. Zarówno dla osób starszych, jak i dzieci. Skorzystaj z bezpłatnego pobytu dziecka do lat trzech. Osoby posiadające zwierzęta również mogą zabrać ze sobą swojego czworonoga. Na gości czeka bezpłatny parking pod Hotelem. Interesuje Cię więcej szczegółów związanych z wynajmem sali na komunię czy chrzciny koło Piaseczna? Zapraszamy do kontaktu!

 

tel.: 500 310 500

e-mail: kontakt@palacykzawady.pl

Zawady 20

96-111 Kowiesy