Zasięg Działania

Sala na komunie chrzciny przyjęcia okolicznościowe Milanówek

Komunia i chrzciny to wyjątkowe, rodzinne uroczystości, do których warto odpowiednio wcześniej się przygotować. Nie tylko chodzi o wspólne jedzenie w pięknym lokalu. Najważniejsze są tu miłe chwile spędzone na rozmowach z bliskimi i tworzeniu wspólnych wspomnień. Wybierz hotel Pałacyk Zawady blisko Milanówka i jego salę na organizację komunii, chrzcin lub innej imprezy okolicznościowej. Nasza sala poleca się również na szkolenia. Zadbamy o to, aby atmosfera była wyjątkowa!

 

Sala na komunię Milanówek

Hotel Pałacyk Zawady oddaje w Twoje ręce przestronną i elegancką salę bankietową na komunię w okolicach Milanówka, która jest w stanie pomieścić do stu osób. Zaplanuj z nami komunię swojego dziecka i zaskocz rodzinę oraz znajomych udaną uroczystością w pałacowych wnętrzach. Nasi wykwalifikowani dekoratorzy i floryści zajmą się wyjątkowym wystrojem sali. A doświadczony kucharz zaproponuje potrawy z tradycyjnej, polskiej kuchni. Zadbamy również o całą oprawę komunii i obsługę gości na najwyższym poziomie!

 

Imprezy okolicznościowe Milanówek

Organizacja imprez okolicznościowych to nasza specjalność! Chętnie zajmiemy się wystrojem sali i przygotowaniem indywidualnego menu na wskazaną przez Ciebie okazję. Może to będą urodziny, imieniny lub rocznica? A może jubileusz albo celebracja ważnego wydarzenia? Przedstaw nam swoje plany i opowiedz o oczekiwaniach, a my zrobimy wszystko, aby spełnić Twoje marzenia o udanej imprezie okolicznościowej w Milanówku i okolicach.

 

Chrzciny Milanówek

Zapraszamy do wspólnego świętowania takiej ważnej uroczystości, jak chrzciny! Elegancki, stonowany wystrój naszej sali oraz wykwintne menu podkreślą wyjątkowość spotkania. Masz pomysł na nietypową dekorację w postaci balonów, napisów, kwiatów czy innych elementów? Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje, podzielimy się również swoim doświadczeniem w organizacji chrzcin. Skontaktuj się z nami w celu ich omówienia. 

 

Sala na szkolenia Milanówek

Nasza sala konferencyjna sprawdzi się idealnie również w przypadku organizacji szkolenia. Jeśli planujesz spotkanie biznesowe czy warsztatowe w niedalekiej odległości od Milanówka to wybierz Pałacyk Zawady. Dysponujemy sprzętem audiowizualnym i dostępem do WiFi, dzięki czemu wzbogacisz swoje szkolenie o elementy multimedialne. 

 

Przyjęcia okolicznościowe Milanówek

Jak widzisz, nasza przestronna sala i eleganckie wnętrza Pałacyku Zawady stanowią doskonałe miejsce do organizacji różnego typu przyjęć okolicznościowych. W naszej ofercie istnieje także możliwość zaplanowanie przyjęcia okolicznościowego w plenerze, w naszym zielonym ogrodzie. Jeśli chcesz spędzić czas z bliskimi podczas ważnego przyjęcia na świeżym powietrzu to nasz hotel będzie najlepszym wyborem. Dla gości przyjezdnych oferujemy również nasze komfortowe pokoje o różnych wariantach. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Od pokoju jednoosobowego po pokoje dla całych rodzin z dziećmi. Zapoznaj się z ofertą naszego taniego i wyjątkowego noclegu blisko Milanówka!

 

Sale na komunie Milanówek

Hotel Pałacyk Zawady ma na swoim koncie wiele udanych wydarzeń firmowych i rodzinnych. Nasi zadowoleni klienci zostawiają pochlebne referencje, które możesz znaleźć na stronie internetowej hotelu. Jeśli wciąż szukasz odpowiedniej sali na komunię, chrzciny czy na imprezy okolicznościowe to zapraszamy do kontaktu! Znajdujemy się w dogodnej lokalizacji od Milanówka. Zarówno Ty, jak i Twoi goście traficie bez problemu. Czeka na Was bezpłatny parking pod hotelem. 

 

tel.: 500 310 500

e-mail: kontakt@palacykzawady.pl

Zawady 20

96-111 Kowiesy