Zasięg Działania

Sala na komunie chrzciny przyjęcia okolicznościowe Łowicz

sala na organizację komunii świętej, chrzcin, imprez okolicznościowych

Jesteś zainteresowany organizacją przyjęcia okolicznościowego z okazji pierwszej komunii świętej, chrzcin dziecka czy innej imprezy? A może szukasz przestronnej i wyposażonej sali na organizację szkolenia czy konferencji? Zapoznaj się z wyjątkową ofertą, przygotowaną przez hotel Pałacyk Zawady, który położony jest blisko Łowicza. 

 

Sala na komunię Łowicz

Jaka powinna być wymarzona sala na komunię? Naszym zdaniem powinna być ona elegancka i przestronna, aby goście czuli się swobodnie. Poza tym ważna jest odpowiednia dekoracja i menu, pasujące do tej wyjątkowej uroczystości. Pałacyk Zawady w okolicach Łowicza oferuje Ci gustowną salę bankietową na organizację małej uroczystości lub dużej komunii Twojego dziecka. Zapewnij swojej rodzinie i przyjaciołom wykwintne jedzenie, pałacykowe wnętrza, zielony ogród oraz niezapomniane wrażenia podczas komunii w hotelu Pałacyk Zawady. 

Imprezy okolicznościowe Łowicz

Jesteś zainteresowany organizacją innego wydarzenia niż komunie? Nasza sala sprawdzi się również do obchodów imprez okolicznościowych. Jeśli planujesz większą liczbę osób niż 100 to mamy propozycję wynajmu namiotu na 300 osób. Marzysz o imprezie okolicznościowej w plenerze? Dla nas to żaden problem. Dysponujemy pięknym ogrodem w otoczeniu zieleni i z widokiem na pobliskie stawy. Skontaktuj się z nami i opowiedz nam więcej o planowanej imprezie, a my przedstawimy Ci najlepsza ofertę menu, sali i noclegu w Pałacyku Zawady koło Łowicza. 

Chrzciny Łowicz

Hotel Pałacyk Zawady to również idealne miejsce na organizację małego, rodzinnego przyjęcia w gronie najbliższych. Zaplanuj z nami chrzciny swojego dziecka lub zrób niespodziankę przyjaciołom i zorganizuj niesamowite chrzciny ich maleństwa. Gwarantujemy piękną lokalizację w pobliżu Łowicza, smaczną kuchnię, elegancki wystrój oraz przyjazną atmosferę. Współpracujemy z najlepszymi dekoratorami wnętrz i florystami, aby wyczarować wyjątkowy klimat w naszym Pałacyku Zawady z okazji chrzcin i innych uroczystości. 

Sala na szkolenia Łowicz

Z usług wynajmu naszej sali na szkolenia skorzystało już wielu zadowolonych klientów. Zostań jednym z nich i powierz nam organizację swojego wydarzenia. Sala konferencyjna przeznaczona jest na 100 osób i wyposażona w nowoczesny sprzęt audiowizualny z dostępem do WiFi. Na uczestników Twojego szkolenia czy konferencji będzie czekał bezpłatny parking oraz piękny ogród. Zaplanuj z nami proste menu lub noclegi w komfortowych pokojach pałacyku Zawady koło Łowicza. 

Przyjęcia okolicznościowe Łowicz

Zajmujemy się również organizacją innych przyjęć okolicznościowych. Oprócz popularnych chrzcin czy komunii możesz powierzyć nam przygotowanie jubileuszu, rocznicy, urodzin, wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego, a także imprez firmowych. Nasza życzliwa obsługa i piękna sala bankietowa czekają na Ciebie, Twoich przyjaciół i całą rodzinę. Spędź najpiękniejsze chwile z pałacowych wnętrzach i ciesz się ze swojego przyjęcia okolicznościowego. 

Sale na komunie Łowicz

Z pewnością spotkasz w Internecie wiele ofert, które wynajmują sale na komunie czy inne uroczystości. Jednak zwróć uwagę nie tylko na cenę, ale również na menu i lokalizację. W Pałacyku Zawady czekają na Ciebie eleganckie i przytulne wnętrza, znakomita kuchnia i doświadczona obsługa. Zapewnimy najwyższy komfort dla  naszych gości, zarówno tych dorosłych, jak i najmłodszych. Spędź czas w malowniczo położonym ogrodzie z widokiem na zieleń i stawy. Nie znajdziesz drugiego takiego hotelu obok Łowicza.

 

tel.: 500 310 500

e-mail: kontakt@palacykzawady.pl

Zawady 20

96-111 Kowiesy