Zasięg Działania

Przyjęcia imprezy firmowe integracyjne Wiskitki

Wiskitki to malowniczo położona miejscowość, którą chętnie odwiedzają zarówno mieszkańcy regionu, jak i goście z dalszych lokalizacji. Lokalne atrakcje oraz baza noclegowa i usługowa sprawiają, że jest to idealne miejsce na przykład na różnego rodzaju przyjęcia firmowe, eventy, szkolenia czy spotkania biznesowe. Położony w pobliżu hotel Pałacyk Zawady doskonale sprawdza się w roli gospodarza i organizatora takich wydarzeń.

Przyjęcia firmowe Wiskitki

Oferujemy usługi organizacji przyjęć firmowych w naszym wyjątkowym hotelu. Jest to idealne miejsce do połączenia pracy z relaksem. Nasz obiekt to hotel z szerokim wachlarzem udogodnień i obsługą na najwyższym poziomie. Eleganckie sale bankietowe i konferencyjne umożliwiają organizację wydarzeń o różnym profilu – zarówno przyjęć firmowych, jak i spotkań biznesowych czy szkoleń pracowniczych. Komfortowe pokoje dla gości z pełnym wyposażeniem zapewniają wygodny i satysfakcjonujący pobyt. Oferujemy też smaczne i różnorodne menu dostosowane do potrzeb gości. Zapewniamy profesjonalną obsługę kelnerską oraz aranżację sali dostosowaną do charakteru przyjęcia.

Imprezy integracyjne Wiskitki

Firmom, które chcą zadbać o swoich pracowników, nagrodzić ich lub zintegrować swoje zespoły, oferujemy organizację i obsługę szeroko rozumianych imprez integracyjnych. W naszym obiekcie można przeprowadzić np. warsztaty i gry zespołowe prowadzone przez doświadczonych animatorów, zajęcia outdoorowe i gry terenowe, wieczory tematyczne, imprezy taneczne i wiele innych. Jeśli szukasz w okolicy Wiskitek miejsca, w którym Twoi pracownicy będą mogli świetnie bawić się i integrować, hotel Pałacyk Zawady na pewno będzie strzałem w dziesiątkę.

Eventy firmowe Wiskitki

Obsługujemy nie tylko imprezy integracyjne i towarzyskie, ale także innego rodzaju eventy firmowe, również o bardziej oficjalnym charakterze: konferencje, spotkania handlowe, prezentacje, szkolenia. Nasze nowocześnie wyposażone i wygodne sale konferencyjne umożliwią przeprowadzenie prezentacji audiowizualnych w komfortowych warunkach dla licznych uczestników. Jeśli zajdzie taka potrzeba, możemy przygotować scenę i odpowiednie oświetlenie sceniczne. W przypadku eventów wymagających specjalnej oprawy oferujemy wykonanie tematycznych dekoracji. Przesz cały czas trwania wydarzenia gwarantujemy fachową pomoc techniczną i logistyczną, tak aby wszystko przebiegło zgodnie z założonym planem.

Imprezy firmowe Wiskitki

Jeśli zatem chcesz zorganizować w okolicach Wiskitek imprezy firmowe o dowolnym charakterze, skontaktuj się z nami i zapoznaj się bliżej z naszą ofertą. Niezależnie od tego, czy chodzi o uroczyste gale i bankiety z eleganckim wystrojem i wyszukanym menu, czy o mniej zobowiązujące spotkania integracyjne lub świąteczne, czy też sesje szkoleniowe i warsztaty dla pracowników. Czekamy na kontakt!

Hotel Pałacyk Zawady

Zawady 20 96-111 Kowiesy

tel.: 500 310 500

kontakt@palacykzawady.pl