Zasięg Działania

Przyjęcia imprezy firmowe integracyjne Pruszków

Jesteś właścicielem firmy i zarządzasz zespołem pracowników? Chciałbyś, aby lepiej się poznali i zacieśnili więzi? Jednym z popularnych sposobów na stworzenie dobrych relacji między pracownikami jest organizacja spotkania firmowego, imprezy integracyjnej lub eventu. Im więcej czasu ludzie spędzają w swoim towarzystwie przy dobrym jedzeniu i muzyce, tym będą sobie bliżsi. Skorzystaj z naszej oferty organizacji tego typu przyjęć oraz noclegów Hotelu Pałacyk Zawady, który mieści się w okolicach Pruszkowa. 

Przyjęcia firmowe Pruszków

Podczas przyjęć firmowych tworzy się wspólne, przyjemne wspomnienia, nawiązuje pozytywne relacje, a także buduje miłe skojarzenia z firmą, dla której się pracuje. Skorzystaj z naszej oferty organizacji przyjęć firmowych, aby należycie zadbać o swoich pracowników i pozycję swojej firmy. Hotel Pruszków Pałacyk Zawady to idealne miejsce, aby wprowadzić Twoich pracowników w znakomity nastrój, świetną zabawę i odpoczynek. Skontaktuj się z nami, a my przedstawimy Ci najlepsza ofertę na Twoje przyjęcie firmowe w Pruszkowie. 

Imprezy integracyjne Pruszków

Na Twoich pracowników czekają nasze wygodne i przestronne pokoje o różnym typie i konfiguracji łóżek. Pokoje są w pełni wyposażone w niezbędne udogodnienia. Istnieją również wyjątkowe apartamenty, w których jest prywatne jacuzzi, a także taras z widokiem na okoliczną przyrodę i stawy. Zaplanuj z nami swoją idealną imprezę integracyjną, której Ty ani Twoi pracownicy długo nie zapomnicie! Pracownicy naszego hotelu Pałacyk Zawady, komfortowe pokoje i pyszny catering czekają nas Was!

Eventy firmowe Pruszków

Hotel Pruszków jest doskonale przygotowany do organizowania ważnych uroczystości i eventów firmowych, takich jak: konferencje, wykłady, bankiety, jubileusze czy spotkania międzynarodowe. Dysponujemy przestronną salą konferencyjną, która bez trudu pomieści małą i większą grupę pracowników. A jeśli będziecie mieli ochotę na zabawę i relaks to skorzystajcie z pobliskich atrakcji, gier terenowych lub zabaw organizowanych na terenie hotelu Pałacyk Zawady. Nasz hotel znajduje się w doskonałej lokalizacji, do której traficie bez problemu! Spędźcie przyjemnie czas w pięknym wnętrzu Pałacu oraz wśród zieleni i stawów. 

Imprezy firmowe Pruszków

Nasz kucharz przygotuje dla Ciebie i Twoich współpracowników najlepsze dania kuchni tradycyjnej z nutką aromatów z całego świata. Skontaktuj się z nami w celu wyboru menu, aby Twoja impreza firmowa była jak najbardziej udana. A może wolisz integracyjny piknik na łonie natury lub grilla? Poinformuj nas o tym wcześniej, a my zajmiemy się przygotowaniami na wskazaną liczbę osób. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, abyś Ty i Twoi pracownicy czuli się zadowoleni z pobytu w naszym Hotelu w okolicach Pruszkowa. 

Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą dotyczącą organizacji eventów, imprez firmowych i przyjęć integracyjnych, a także opcji noclegu i wariantów pokoi w Hotelu Pałacyk Zawady Pruszków. 

tel.: 500 310 500
e-mail: kontakt@palacykzawady.pl
Zawady 20
96-111 Kowiesy