Zasięg Działania

Przyjęcia imprezy firmowe integracyjne Piaseczno

impreza firmowa event Piaseczno

Zorganizuj najlepszą zabawę i integrację swoich pracowników lub partnerów biznesowych! Wybierz eleganckie pokoje Pałacyku Zawady, smaczną kuchnię oraz okoliczne atrakcje. Znajdziesz nas blisko Piaseczna i trafisz bez trudu prywatnym środkiem transportu lub autokarem. Czeka na ciebie przestronny, bezpłatny parking. A co najważniejsze, piękna i malownicza sceneria pośród zieleni i stawów. 

Przyjęcia firmowe  Piaseczno

Organizacja przyjęć firmowych to jedna z naszych licznych specjalności! Zorganizuj wymarzoną imprezę firmową i wpraw swoich pracowników w dobry nastrój. Pomożemy Ci w ich integracji oraz relaksie, aby mogli nawiązać dobre relacje i stworzyć jeden, zgrany zespół. Z nasza pomocą zorganizujesz małe przyjęcie firmowe lub duży event. Podaj nam liczbę oczekiwanych gości, a my zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie! Przygotujemy także nasze wygodne pokoje o różnych wariantach, w zależności od oczekiwań i liczby gości. W każdym znajduje się prywatna łazienka, podstawowe wyposażenie oraz komfortowe łóżka. 

Imprezy integracyjne  Piaseczno

Oprócz wygodnych i tanich noclegów oferujemy także przestronną salę bankietową, która pomieści nawet 100 osób. Na jej wyposażeniu znajduje się sprzęt audiowizualny, który umożliwia wyświetlanie prezentacji. Na czas planowanej imprezy integracyjnej, wykładu czy eventu ustawimy odpowiednio krzesła i stoły. O nic nie będziesz musiał się martwić, zajmiemy się całą logistyką. Przedstaw nam szczegóły związane z planowaną imprezą i swoje oczekiwania, a my zadbamy o całą resztę. 

Eventy firmowe  Piaseczno

Zorganizuj w Pałacyku Zawady swój event firmowy czy jubileusz. Staniemy na wysokości zadania, aby jak najlepiej umilić czas Twoim pracownikom i partnerom biznesowym. Zaproponujemy najlepsze dania kuchni polskiej z elementami aromatów z całego świata. Nasza wykwalifikowana obsługa w umiejętny sposób zapewni Ci wszystko, co potrzebne, aby twój event firmowy był udany. Dla nas zawsze najważniejsi są nasi goście i ich dobre samopoczucie! Jeśli zależy Ci na idealnym przebiegu eventu firmowego to zapoznaj się z ofertą Pałacyku Zawady koło Piaseczna!

Imprezy firmowe  Piaseczno

Interesuje Cię impreza firmowa na łonie natury?  Skorzystaj z naszej opcji organizacji grilla integracyjnego czy pikniku na świeżym powietrzu. Pałacyk Zawady położony jest wśród zieleni, w pobliżu stawów. To idealna sceneria do spędzania czasu w gronie współpracowników. W wolnej chwili polecamy także spacer po naszym pałacowym ogrodzie. Aby jeszcze lepiej zintegrować Twoich towarzyszymy zaproponujemy im zestaw gier i zabaw. Połączymy dobrą rozrywkę, z odprężeniem i przestrzenią do nawiązywania relacji.

Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów związanych z organizacją eventu, imprezy integracyjnej czy przyjęcia firmowego blisko Piaseczna. Zapewnimy niezapomniane przeżycia Tobie oraz Twoim pracownikom. 

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

tel.: 500 310 500

e-mail: kontakt@palacykzawady.pl

Zawady 20

96-111 Kowiesy