Zasięg Działania

Przyjęcia imprezy firmowe integracyjne Milanówek

Zorganizuj idealną imprezę firmową lub integracyjną w hotelu Pałacyk Zawady blisko Milanówka. Specjalizujemy się w przygotowywaniu przyjęć oraz eventów o różnym charakterze. Zapoznaj się z naszą ofertą i zarezerwuj wybrany termin. Spędź czas w gronie współpracowników i partnerów biznesowych w eleganckich, pałacowych wnętrzach i wśród okolicznej zieleni. 

 

Przyjęcia firmowe Milanówek

Oczekujesz małej imprezy firmowej czy eleganckiego przyjęcia na dużą liczbę osób? Na terenie Pałacyku Zawady zrealizujesz wybraną opcję przyjęcia firmowego. Skontaktuj się z nasza obsługą i zapoznaj z ofertą, którą mamy przygotowaną na takie okazje. Przyjęcia firmowe w naszych wnętrzach to niesamowita okazja do integracji pracowników i szefów w przyjaznej, a także wyjątkowej atmosferze. Dodatkowym atutem jest z pewnością fakt, że nasz hotel znajduje się blisko Milanówka i innych atrakcji, na przykład parku wodnego Suntago. 

 

Imprezy integracyjne Milanówek

Stwórz plan niezapomnianej imprezy integracyjnej z naszą pomocą! Postaw na sprawdzone rozwiązania, piękne wnętrza i doskonałą kuchnię! Zapewnij swoim pracownikom komfortowe noclegi w naszych różnych typach pokoi. Posiadamy pokoje jedno, dwu i wieloosobowe z dostępem do prywatnej łazienki i WiFi. W pokojach znajdują się wszystkie niezbędne akcesoria, aby zagwarantować udany wypoczynek. Niektóre opcje pokoi mają dodatkowo balkon czy taras. Przenieś imprezę integracyjną z sali do naszego zielonego ogrodu, aby czerpać energię z piękna natury. Hotel Pałacyk Zawady znajduje się w otoczeniu stawów i pól, co sprawia, że jest to najlepszy wybór. Posiadamy także namiot, który pomieści nawet do 300 osób, dzięki czemu nie musisz martwić się o złe warunki atmosferyczne. 

 

Eventy firmowe Milanówek

Wybierz naszą przestronną salę konferencyjną na organizację Twojego eventu firmowego koło Milanówka. Sala wyposażona jest w sprzęt audiowizualny, dzięki czemu możesz zorganizować wykład, prezentację czy inne wydarzenie z użyciem nowych technologii. Wspólnie ustalimy wystrój sali, ustawienie krzeseł i stolików, a także wybór menu. Nasz szef kuchni specjalizuje się w smakach tradycyjnych, polskich. Ale z przyjemnością zaproponuje Tobie i Twoim współpracownikom elementy kuchni orientalnej. Nasi zadowoleni goście polecają organizację eventów firmowych w naszym hotelu Pałacyk Zawady. 

 

Imprezy firmowe Milanówek

Zapraszamy serdecznie całe zespoły pracowników i właścicieli firm do spędzenia przyjemnego czasu w zakątkach naszego Pałacyku Zawady. Imprezy firmowe to nasza specjalność. Mamy ogromne doświadczenie w aranżacji wnętrz, serwowaniu polskiej kuchni oraz w obsłudze gości. Z nami możesz mieć gwarancję, że impreza firmowa odbędzie się blisko Milanówka i w przyjemnej atmosferze. Wszyscy goście są u nas traktowani z największym szacunkiem. O czym mogą świadczyć liczne, pozytywne opinie i rekomendacje. 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz poprzez formularz rejestracyjny.

 

tel.: 500 310 500

e-mail: kontakt@palacykzawady.pl

Zawady 20

96-111 Kowiesy