Zasięg Działania

Przyjęcia imprezy firmowe integracyjne Łowicz

Mamy doskonałą ofertę dla właścicieli firm, którzy planują zorganizować imprezę integracyjną! Wybierz przestronną i elegancką salę konferencyjno-bankietową oraz zielony ogród, aby spędzić miły czas ze współpracownikami. Pałacyk Zawady to hotel położony w malowniczej okolicy, blisko Łowicza. Zapewniamy komfortowe noclegi, pyszne menu oraz niezapomniane wrażenia!

 

Przyjęcia firmowe Łowicz

Zorganizuj wspólnie z nami wymarzone przyjęcie firmowe dla swoich pracowników i partnerów w biznesie. Oferujemy wyśmienitą kuchnię o tradycyjnych, polskich smakach z elementami kuchni światowej. Umów się z nami w celu ustalenia indywidualnego menu. Zapewnimy także oprawę muzyczną i oświetleniową Twojego przyjęcia. Przygotujemy odpowiedni układ stołów i krzeseł, w zależności od okazji i Twoich preferencji. Nasza przestronna sala pomieści nawet do 100 osób! Na jej wyposażeniu jest również sprzęt audiowizualny, który może być wykorzystywany do prezentacji i konferencji. Opowiedz nam, jakie masz pomysły odnośnie planowanego przyjęcia firmowego. Postaramy się, aby było wydarzeniem pełnym dobrej zabawy, przyjemnej atmosfery i udanego wypoczynku. 

 

Imprezy integracyjne Łowicz

Organizacja imprez integracyjnych blisko Łowicza to jedna z naszych specjalności! Nasz zgrany zespół doświadczonych pracowników dba o każdy szczegół, aby Twoje przyjęcie było udane. Przedstaw nam pomysł i szczegóły związane z Twoją imprezą integracyjną. A my zrobimy wszystko, aby uczynić to wydarzenie wyjątkowym i niezapomnianym. Po imprezie integracyjnej zapraszamy do skorzystania z oferty noclegowej. Mamy różne warianty pokoi, przewidziane dla jednej lub dwóch osób. Podaj nam liczbę swoich współpracowników, a my przygotujemy dla nich nasze najlepsze pokoje. Wszystkie pokoje wyposażone są w prywatne łazienki i podstawowe akcesoria, aby zapewnić wszystko, co niezbędne. 

 

Eventy firmowe Łowicz

Zbliża się ważny dzień w Twojej firmie? A może szykujesz się do obchodów Jubileuszu? Wybierz eleganckie wnętrza Pałacyku Zawady na organizację eventu firmowego. Sala bankietowa spokojnie pomieści do 100 gości. Jeśli przewidujesz większą liczbę osób to skorzystaj z opcji wynajęcia naszego namiotu. Ta dodatkowa przestrzeń pomieści nawet 300 gości. Otoczenie kojącej zieleni i piękny widok na stawy z pewnością będą sprzyjać integracji. Nasz hotel położony jest blisko Łowicza i ma w ofercie bezpłatny parking, co jest dodatkowym atutem dla osób zmotoryzowanych. 

 

Imprezy firmowe Łowicz

Zapraszamy do kontaktu osoby, które szukają idealnego miejsca na imprezy firmowe. Jesteś pracownikiem i chcesz pomóc swojemu szefowi w organizacji przyjęcia? A może jesteś właścicielem firmy, który pragnie kompleksowej organizacji przyjęcia firmowego? W obu przypadkach zapoznaj się z naszą bogatą ofertą i skontaktuj się w celu poznania szczegółów. Dla nas najważniejsi są nasi goście i ich dobre samopoczucie! Zleć nam organizację swojego eventu, jubileuszu czy imprezy integracyjnej blisko Łowicza.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

tel.: 500 310 500

e-mail: kontakt@palacykzawady.pl

Zawady 20

96-111 Kowiesy